Czytaj/Zostaw komentarz

Portal nie jest typowym blogiem. Funkcja „Dodaj komentarz” nie służy publicznej dyskusji a jedynie łatwemu i anonimowemu kontaktowi z autorami. Odpisujemy bezpośrednio na merytoryczne i kulturalne komentarze (warunkiem jest podanie emaila przez autora komentarza).

3 Responses to Czytaj/Zostaw komentarz

 1. katarzyna says:

  Niepoważne wyrywanie z kontekstu pracy dr Mrożek-Budzyn zdań. Podobnie czynią z biblią świadkowie jehowy. Z ich interpretacji wynika, że Chrystus miał 600 braci i sióstr,które urodziła Maryja. Nonsens. W tym przypadku jest to samo.

  • faktyoszczepieniach says:

   Bardzo nas cieszy, że pracownicy sanepidu wchodzą na nasze strony i je krytykują. Powyższy komentarz został zatwierdzony ponieważ mamy nadzieję na dłuższą wymianę zdań. Wysłana uprzednio odpowiedź na podanego emaila brzmi tak:

   „Witam, dziękujemy za komentarz „Niepoważne wyrywanie z kontekstu pracy dr Mrożek-Budzyn zdań. Podobnie czynią z biblią świadkowie jehowy. Z ich interpretacji wynika, że Chrystus miał 600 braci i sióstr, które urodziła Maryja. Nonsens. W tym przypadku jest to samo” Szkoda, że jest on mało merytoryczny – zarzut o wyrywanie z kontekstu jest tak uniwersalny, że można go użyć przy każdej okazji. Pozostałe dewagacje pozostawię bez komentarza.

   Wiele prac omawialiśmy według tego samego schematu i koncentrując się na najważniejszych elementach, jednocześnie zachęcając czytelników przy każdej okazji do czytania pełnych publikacji a nie tylko wybranych przez nas fragmentów. Nie zamierzamy spędzać więcej czasu nad publikacjami Mrożek-Budzyn 2008 i 2009 ponieważ ostatni raport IOM 2011 nie uwzględnił/odrzucił te publikacje jako niewystarczająco wartościowe (raport wziął jednak pod uwagę pracę z 2010 roku, której na razie nie omówiliśmy). Pozdrawiamy”

   Bardzo chętnie przeczytamy Pani zdanie, co powinno dodatkowo znaleźć się w naszym omówieniu.

 2. Pen says:

  „Autor przyznaje, że nie wiadomo co się dzieje z rtęcią po jej eliminacji z krwi, ale interpretuje wyniki jako małe ryzyko negatywnego wpływu rtęci.”

  czyli wróży z fusów… nie wiadomo co się dzieje, ale na pewno nie dzieje się nic złego… Boże uchroń nas przed takimi naukowcami…

Skomentuj

Wprowadź swoje dane lub kliknij jedną z tych ikon, aby się zalogować:

Logo WordPress.com

Komentujesz korzystając z konta WordPress.com. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Google

Komentujesz korzystając z konta Google. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie z Twittera

Komentujesz korzystając z konta Twitter. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Facebooku

Komentujesz korzystając z konta Facebook. Wyloguj /  Zmień )

Połączenie z %s

%d blogerów lubi to: